Вебінар «Виставки як інструмент розширення ринків збуту. Особливості участі у закордонних виставках». Відеозапис

Участь у виставкових заходах – один із найефективніших інструментів для пошуку партнерів і презентації компанії.

Про виставки як інструмент розширення ринків збуту та особливості участі в закордонних виставках у воєнний час говорили під час дводенного тематичного вебінару, організованого Запорізькою і Сумською ТПП.

Спікер – Олексій Грушецький, радник директора державної установи “Офісу з розвитку підприємництва та експорту”, експерт з виставкової діяльності наголошує на таких основних цілях участі у виставках:

  • отримати контакти потенційних клієнтів;
  • підтримати імідж;
  • підписати контракти з новими або вже існуючими клієнтами;
  • представити клієнтам топ-менеджмент;
  • отримати відгук про продукт.
  • А також – дослідити конкурентів, виявити нові тренди на продукти або позиціювання, поспілкуватися з медіа.

Звісно, робота українського бізнесу в умовах війни призводить до необхідності долати і складнощі щодо участі у закордонних виставках, пов’язаних з оплатою, обмеженням щодо виїзду чоловіків за кордон, іншими обставинами.

Втім, навіть у таких умовах виставкова діяльність залишається одним із найефективніших інструментів для пошуку закордонних партнерів.

Відеозаписи вебінарів ви можете переглянути за посиланнями:

5 грудня 2022 року, вебінар «Виставки як інструмент розширення ринків збуту»:

6 грудня 2022 року, вебінар “Особливості участі в закордонних виставках під час війни”:

.

Заходи організовано у рамках спільного проєкту Запорізької і Сумської ТПП «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/xB4x7oL

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua

Загалом у листопаді і грудні заплановано проведення 28-ми безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, а також майстермайнд-сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників. Головні теми курсу – податки, трудові правовідносини, антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, митні процедури, державні закупівлі в Україні і ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Для довідки

«Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується Запорізькою і Сумською ТПП за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.