Вебінар «Використання застережень про форс-мажор у ЗЕД-контрактах у воєнний час». Відеозапис

Вебінар «Використання застережень про форс-мажор у ЗЕД-контрактах у воєнний час». Відеозапис

Воєнний час змушує українських експортерів та імпортерів переглядати договірні відносини. Використання застережень про форс-мажор у ЗЕД-контрактах – один із важливих пунктів плану.

15 листопада 2023 року саме цій темі присвятили вебінар проєкту Запорізької і Волинської ТПП «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Консультував підприємців Микола Ларін, керівник проєктів Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», експерт у галузі міжнародної торгівлі.

Говорили про потужну практику застережень про форс-мажор і ускладнення від Міжнародної торгової палати, імплементацію застережень у контракти, практику арбітражних розглядів, інші важливі питання.

Не встигли взяти участь онлайн? Запрошуємо переглянути відеозапис вебінару за посиланням:

Запрошуємо до участі у наступних вебінарах!

Перелік тем і обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/nho9u

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Протягом двох місяців заплановано проведення понад 30 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів.

Програма курсу орієнтована у першу чергу на підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької, Волинської, інших областей України, а також на органи місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадські організації та бізнес-об’єднання.

Основні тематичні блоки присвячені питанням, які викликали найбільше запитань і уваги слухачів попередніх зустрічей. Це зовнішньоекономічна діяльність, маркетинг, онлайн-інструменти просування продукції і послуг, засвідчення форс-мажорних обставин, кейси ефективного управління, податки і фінанси.

Онлайн-заходи відбуватимуться до 22 грудня 2023 року.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.