Вебінар «Умови поставки у військовий час. Як працювати для зменшення ризиків?». Відеозапис

Новий тиждень розпочали з експортної теми. Сьогодні Запорізька і Сумська ТПП запросили підприємців на вебінар, присвячений умовам поставок у воєнний час, інструментам оптимізації процесів оформлення в режимах «експорт» та «імпорт», нововведенням у сфері ЗЕД.

Захід відбувся онлайн на платформі ZOOM.

Спікер: Микола Ларін, керівник проєктів Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», експерт у галузі міжнародної торгівлі.

Як працювати для зменшення ризиків? Правила Інкотермс 2020 та світова практика, розбір помилок. Лайфхаки для українських експортерів та імпортерів.

Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням:

Серія вебінарів триває. Цього тижня заплановано ще дві зустрічі на тему зовнішньоекономічної діяльності. Долучайтесь!

30 листопада 2022 року

Вебінар «Інструменти оптимізації процесів оформлення в режимах експорт та імпорт. Основні ризики для бізнесу при здійсненні міжнародної поставки товарів під час військових дій».

Спікерка: Юлія ПИНДУС, керівниця департаменту консультаційних послуг CPTL, консультантка у сфері ЗЕД

2 грудня 2022 року

Вебінар «Останні нововведення в сфері ЗЕД, нові можливості та потенційні спрощення для бізнесу».

Спікер: Микола Ларін, керівник проєктів Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», експерт у галузі міжнародної торгівлі.

Заходи організовані у рамках спільного проєкту «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/xB4x7oL

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua