Вебінар «ТОП ключових проблем бізнесу, викликаних військовими діями та шляхи їх вирішення». Відеозапис

26 квітня відбувся безкоштовний вебінар на тему: «ТОП ключових проблем бізнесу, викликаних військовими діями, та шляхи їх вирішення на прикладі реальних кейсів».
Експертна зустріч продовжила серію навчально-консультаційних заходів для бізнесу, що реалізується Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу.


Спікерка заходу Юлія ПЛІЄВА, партнерка, генеральна директорка Apple Consulting® зазначає: «Може скластися хибна думка, що зараз всі бізнеси мають різні проблеми, пов’язані з повномасштабним вторгненням російської федерації. З початку введення військового стану Apple Consulting безкоштовно проконсультували більше 40 бізнесів в різних куточках нашої країни. Таким чином, нами узагальнено ТОР-5 ключових проблем, з якими стикаються наразі бізнеси в Україні через війну. Apple Consulting також виробили декілька векторів їх вирішення. На вебінарі ми ділимося ідеями та кейсами з рішеннями для компаній з різних куточків України усього ланцюга постачання (виробники, дистриб’ютори, роздріб)”.


Зокрема, під час зустрічі обговорювали такі питання:

 • Ключові проблеми, з якими стикнувся український бізнес
 • Вектори рішень для компаній в надскладних умовах (окупація, втрата потужностей тощо)
 • Логістика та постачання
 • Персонал: заробітні плати, комунікація
 • Асортимент та ринки
 • Якщо ви не мали змогу взяти участь у вебінарі онлайн, пропонуємо переглянути відеозапис за посиланням:
  https://youtu.be/HYRQvokBy5M

 • Нагадаємо, навчальний курс реалізується у межах проєкту «Антикризова платформа «Єднаємо регіональний бізнес – перемагаємо разом!» за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
  Програмою передбачено роз’яснення податкових змін, запроваджених в українському законодавстві з метою підтримки економіки, питання трудових правовідносин, форс-мажорних обставин. Окремий важливий блок курсу – робота в умовах зміни транспортних потоків та ланцюгів поставок, а тому – організація логістики, експорту та імпорту, перебудова ланцюгів доданої вартості.
  Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.
  Онлайн-заходи відбуватимуться по 20 травня 2022 року.
  Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/PFrZMhA

Додаткова інформація за тел.: +380 (50) 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua