Вебінар «ТОП ключових проблем бізнесу, викликаних військовими діями та шляхи їх вирішення»: 26 квітня

26 квітня об 11.00 Запорізька торгово-промислова палата запрошує на безкоштовний вебінар на тему: «ТОП ключових проблем бізнесу викликаних військовими діями та шляхи їх вирішення на прикладі реальних кейсів».

Експертна зустріч продовжить серію навчально-консультаційних заходів для бізнесу, що реалізується Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу.

Спікерка заходу: Юлія ПЛІЄВА, партнерка, генеральна директорка Apple Consulting®. Окрім питань стратегічного розвитку та операційного управління самої компанії, Юлія постійно бере участь або в якості консультанта, або в якості Аудитора в консалтингових проєктах Apple Consulting®.

Є авторкою і викладачкою єдиної в Україні комплексної програми з вивчення Теорії обмежень «Фарт тут ні до чого» у Києво-Могилянській бізнес школі (kmbs) з 2006 року. Також є викладачкою МВА kmbs.

Участь у вебінарі БЕЗКОШТОВНА. Тривалість – 1 година.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: cutt.ly/PFrZMhA

Додаткова інформація за тел.: +380 (50) 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua

Нагадаємо, навчальний курс реалізується у межах проєкту «Антикризова платформа «Єднаємо регіональний бізнес – перемагаємо разом!» за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програмою передбачено роз’яснення податкових змін, запроваджених в українському законодавстві з метою підтримки економіки, питання трудових правовідносин, форс-мажорних обставин. Окремий важливий блок курсу – робота в умовах зміни транспортних потоків та ланцюгів поставок, а тому – організація логістики, експорту та імпорту, перебудова ланцюгів доданої вартості.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Онлайн-заходи відбуватимуться з 14 квітня по 20 травня 2022 року.

Ознайомитися з календарем заходів: surl.li/bsdnq