Вебінар «Стратегії планування та підготовки до участі в виставках та торгових місіях»

Організація участі компанії у виставці – важливий процес, який потребує системного і професійного підходу. 26 вересня 2023 року Запорізька і Волинська торгово-промислові палати запрошують підприємців і підприємниць на вебінар, під час якого ви дізнаєтесь важливу практичну інформацію про планування та підготовку до участі в виставках і торгових місіях.

Захід відбудеться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00.

Спікерка вебінару:

Юлія Олімпіюк,  головна експертка з зовнішньоекономічних питань відділу сприяння підприємництва та ЗЕД Волинської ТПП, уповноважена особа з видачі карнетів АТА з 2010 року, сертифікована консультантка з експорту.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/9ufi7

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Протягом двох місяців заплановано 20 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, майстер-класів, а також круглих столів для спільного вирішення бізнес-завдань учасників та учасниць. Основні теми курсу: податкове законодавство в Україні і за кордоном, співпраця кластерів і бізнесу з громадами, форс-мажори в умовах воєнного стану, електронна комерція, аналіз ринків, експортна стратегія, управління компанією, фінансова стійкість, експорт промислової та аграрної продукції до ЄС, логістичні маршрути, фінансові інструменти державної підтримки, підготовка до участі у торгових місіях і виставках.

Запорізька і Волинська торгово-промислові палати прагнуть надати компаніям максимальний консультаційний супровід, зокрема у питаннях розвитку бізнесу та підтримки експортоорієнтованих підприємств в умовах воєнного стану.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.