Вебінар «Стратегії планування та підготовки до участі в виставках та торгових місіях». Відеозапис

Вебінар «Стратегії планування та підготовки до участі в виставках та торгових місіях». Відеозапис

Торгово-промислові палати мають багатий досвід представлення компаній у виставках і торгових місіях.

Детальну інформацію, практичні поради щодо стратегії та підготовки до участі в виставках та торгових місіях дізнались під час вебінару від спікерки Юлії Олімпіюк, головної експертки з зовнішньоекономічних питань відділу сприяння підприємництва та ЗЕД Волинської ТПП, уповноваженої особи з видачі карнетів АТА з 2010 року, сертифікованої консультантки з експорту.

Прагнете ефективно представити компанію на виставці? Підготовку треба починати щонайменше за рік, – зазначає експертка.

Під час заходу проаналізували всі основні етапи участі у виставці.

Від підготовки, що включає визначення цілей і вибір виставкового заходу, формування бюджету, рекламні заходи, підготовку команди, до власне управління роботою стенду на виставці і поствиставкової діяльності з опрацюванням контактів і аналізу участі.

Юлія Олімпіюк радить не обмежуватись тільки офлайн-виставками. Адже онлайн-заходи є також ефективним маркетинговим інструментом.

Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням:

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується Запорізькою і Волинською ТПП за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.