Вебінар «Статус авторизованого економічного оператора в Україні»: 20 вересня 2023 року

Які переваги надає компанії статус авторизованого економічного оператора? 20 вересня 2023 року запрошуємо підприємців і підприємниць на вебінар, під час якого ви дізнаєтесь про процедуру, переваги такого статусу, критерії до компаній-претендентів.

Захід відбудеться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00.

Спікери вебінару:

Андрій Куц, віцепрезидент Запорізької ТПП, сертифікований консультант з менеджменту СМС, національний експерт багатьох міжнародних проєктів;

Олександр Губа, начальник управління сертифікації та декларування ЗТПП, експерт із зовнішньоекономічної діяльності з  більш ніж 20-річним досвідом;

експерти Запорізької митниці.

Наявність статусу АЕО надає підприємству можливість пріоритетного та більш швидкого доступу до спрощень, передбачених як Митним кодексом України, так і Конвенцією про процедуру спільного транзиту.

Зокрема, це виконання митних формальностей щодо товарів в першочерговому порядку, зменшення автоматизованою системою управління ризиками форм та обсягів митного контролю щодо товарів підприємства.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/9ufi7

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Протягом двох місяців заплановано 20 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, майстер-класів, а також круглих столів для спільного вирішення бізнес-завдань учасників та учасниць. Основні теми курсу: податкове законодавство в Україні і за кордоном, співпраця кластерів і бізнесу з громадами, форс-мажори в умовах воєнного стану, електронна комерція, аналіз ринків, експортна стратегія, управління компанією, фінансова стійкість, експорт промислової та аграрної продукції до ЄС, логістичні маршрути, фінансові інструменти державної підтримки, підготовка до участі у торгових місіях і виставках.

Запорізька і Волинська торгово-промислові палати прагнуть надати компаніям максимальний консультаційний супровід, зокрема у питаннях розвитку бізнесу та підтримки експортоорієнтованих підприємств в умовах воєнного стану.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.