Вебінар «SMM для експортера. Як соцмережі допомагають залучати нових партнерів». Відеозапис

Вебінар «SMM для експортера. Як соцмережі допомагають залучати нових партнерів». Відеозапис

SMM для експортера або як соціальні мережі допомагають залучати нових партнерів. – Експертна зустріч на таку тему продовжила серію вебінарів для бізнесу, організовану Запорізькою і Сумською ТПП за підтримки ПРООН.

Спікерка  Євгенія Литвинова, президентка/СЕО, аналітикиня Клубу експортерів України називає такі основні шість кроків:

  1. Обрати соціальну мережу, яка доцільна для реклами експортера.
  2. Зареєструватись у соціальній мережі та ознайомитись з контентом.
  3. Проаналізувати питання інтелектуальної власності в рекламі, простежити тренди.
  4. Зробити бізнес-акаунт (зареєструвати).
  5. Внести необхідну інформацію про компанію, продукти та ціни.
  6. Почати знімати відео, фото, робити рекламний контент.

Загалом під час вебінару говорили про види соціальних мереж, особливості вибори соціальних каналів комунікації для різних країн, генерацію контенту.

Відеозапис вебінару ви можете переглянути за посиланням:

Захід організований у рамках спільного проєкту «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Вже завтра, 16 листопада 2022 року Запорізька і Сумська ТПП запрошують на вебінар «Експорт продукції українського виробництва за допомогою популярних світових електронних майданчиків». Вебінар відбудеться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/xB4x7oL

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua

Загалом у листопаді і грудні заплановано проведення 28-ми безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, а також майстермайнд-сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників. Головні теми курсу – податки, трудові правовідносини, антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, митні процедури, державні закупівлі в Україні і ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Для довідки

«Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується Запорізькою і Сумською ТПП за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.