Вебінар «SMM для експортера. Як соціальні мережі допомагають залучати нових партнерів»: 15 листопада

15 листопада 2022 року Запорізька і Сумська ТПП продовжують серію вебінарів для бізнесу. Тема заходу: «SMM для експортера. Як соціальні мережі можуть допомогти ефективно залучати нових партнерів». Вебінар відбудеться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00.

Спікерка: Євгенія Литвинова, президентка/СЕО, аналітикиня Клубу експортерів України.

Захід організований у рамках спільного проєкту «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

У програмі:

Соціальні мережі: які бувають.

Чим відрізняються ділові соціальні мережі, від розважальних.

Покрокова інструкція по роботі із Facebook, Instagram, TikTok, WeChat, twitter, LinkedIn, Pinterest та іншими.

Генерація контенту для різних країн, на що звертати увагу, приклади.

Особливості перемовин через соціальні мережі, написання вірних скриптів, етапи продажів через соціальні мережі.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/xB4x7oL

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua

Загалом у листопаді і грудні заплановано проведення 28-ми безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, а також майстермайнд-сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників. Головні теми курсу – податки, трудові правовідносини, антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, митні процедури, державні закупівлі в Україні і ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Для довідки

«Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується Запорізькою і Сумською ТПП за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.