Вебінар “Санкції проти рф та рб як вікно можливостей для українських експортерів”: 26 липня 2022

26 липня 2022 року Запорізька торгово-промислова палата запрошує взяти участь у безкоштовному вебінарі на тему:  «Санкції проти рф та рб як вікно можливостей для українських експортерів». Початок об 11.00 на платформі ZOOM.

Говоримо про наявну ситуацію та світовому ринку та можливості для розвитку експорту. Знайомимося з новими ресурсами та алгоритмами. Практичні кейси.

Галина Перепелиця – сертифікована тренерка та консультантка з питань міжнародної торгівлі та експорту до ЄС
“Санкції проти рф та рб як вікно можливостей для українських експортерів”

Питання:

– Типи санкцій та ресурси для відстеження
– Алгоритм аналізу санкцій та пошук нових ринків та ніш
– Заходи щодо підтримки торгівлі українських товарів
– Ресурси для відстеження ситуації на ринках та швидкого аналізу

Онлайн-захід продовжує серію безкоштовних антикризових онлайн-консультацій для бізнесу, які проводяться за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Серія вебінарів та онлайн-консультацій покликана надати підтримку діловій активності бізнесу регіону у період кризових явищ. У першу чергу – це роз’яснення останніх податкових змін, форс-мажорні обставини, трудові правовідносини в умовах війни, а також пошук нових ринків для збуту. Окремий важливий блок – допомога аграрним підприємствам в питаннях залучення коштів, пошуку партнерів та налагодження логістики.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://cutt.ly/uLi1A5b

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 050-484-11-97 або електронною поштою: oso@cci.zp.ua

Довідково

Проєкт «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану» реалізує Запорізька торгово-промислова палата в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.