Вебінар “Санкції проти рф та рб як вікно можливостей для українських експортерів”. Відеозапис

«Експорт – потужний механізм розвитку та відновлення економіки», – наголошує  сертифікована тренерка та консультантка з питань міжнародної торгівлі та експорту до ЄС Галина Перепелиця.

26 липня 2022 року експертка провела вебінар – консультацію для запорізьких підприємців на тему:  «Санкції проти рф та рб як вікно можливостей для українських експортерів».

Говорили про наявну ситуацію та світовому ринку та можливості для розвитку експорту. Знайомилися з новими ресурсами та алгоритмами.

У програмі:

• Типи санкцій та ресурси для відстеження

• Заходи щодо підтримки торгівлі українських товарів

• Алгоритм аналізу санкцій та пошук нових ринків та ніш

• Ресурси для відстеження ситуації на ринках та

швидкого аналізу

Заходи щодо підтримки торгівлі українських товарів:

 • Скасування мита та квот

• Зняття обмежень

• Призупинення дії тарифів на деякі товари

Зокрема, серед можливостей, які відкриваються сьогодні для українських товаровиробників, Галина Перепелиця називає:

– Ринкові ніші, де наявні заборони та обмеження для рф та рб товарів

– Цінова перевага (0% мито для України/ скасування MFNs-тарифів або

введення спеціального мита для рф та рб товарів)

– Тренди підтримки українського виробника

– Неспроможність секторів рф та рб, залежних від іноземної сировини/

комплектуючих/ запчастин, виробляти товари

Презентація вебінару

Відеозапис вебінару ви можете переглянути за посиланням:

Онлайн-захід продовжив серію безкоштовних антикризових онлайн-консультацій для бізнесу, які проводяться за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Серія вебінарів та онлайн-консультацій покликана надати підтримку діловій активності бізнесу регіону у період кризових явищ. У першу чергу – це роз’яснення останніх податкових змін, форс-мажорні обставини, трудові правовідносини в умовах війни, а також пошук нових ринків для збуту. Окремий важливий блок – допомога аграрним підприємствам в питаннях залучення коштів, пошуку партнерів та налагодження логістики.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://cutt.ly/uLi1A5b

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 050-484-11-97 або електронною поштою: oso@cci.zp.ua

Довідково

Проєкт «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану» реалізує Запорізька торгово-промислова палата в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.