Вебінар «Ринок зернових. Ризики та тренди поточного періоду». Відеозапис

Вебінар «Ринок зернових. Ризики та тренди поточного періоду». Відеозапис

Українським аграріям вдалося адаптуватися до роботи в умовах воєнного стану, попри постійну загрозу з боку рф.

Про ринок зернових, ризики і тренди поточного періоду говорили під час вебінару, організованого Запорізькою і Волинською торгово-промисловими палатами спільно з комітетом підприємців агропромислового розвитку при ТПП України.

Захід є частиною проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Голова комітету підприємців агропромислового розвитку Олег Юхновський розповів про ініціативи ТПП України щодо налагодження альтернативних шляхів експорту, зокрема у партнерстві з Міжнародною торговою палатою.

Керівник проєктів АПК-Інформ Андрій Купченко надав учасникам детальну інформацію щодо трендів зернового та олійного ринків України. Обговорили не тільки цінову ситуацію, перспективи нового врожаю, але й складну ситуацію щодо експорту зернових.

Про державні заходи щодо вирішення експортних обмежень, поновлення програм підтримки фермерів, зокрема, компенсації витрат на купівлю сільгосптехніки повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віталій Головня.

Перший віцепрезидент Асоціації фермерів та приватних землевласників України, голова ФГ «Геркулес» Віктор Шеремета поділився власним досвідом експортування продукції до ЄС в умовах війни, акцентував увагу на необхідності розвитку тваринництва в Україні.

Віцепрезиденти Запорізької ТПП Андрій Куц і Волинської ТПП Віталій Киричук нагадали про можливості регіональних палат щодо консультування, експертної підтримки зовнішньоекономічної діяльності аграріїв.

Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням:

Серія вебінарів триває.

Перелік заходів і  реєстрація за посиланням: https://t1p.de/9ufi7

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.