Вебінар «Ринок сільськогосподарських земель-2024». Відеозапис

Вебінар «Ринок сільськогосподарських земель-2024». Відеозапис

Ринок сільськогосподарських земель-2024 – у центрі уваги другого вебінару спільного проєкту Запорізької і Сумської ТПП «Експертні консультації для підтримки бізнесу під час війни», який відбувся 15 лютого за сприяння ПРООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки уряду Польщі.

Тема викликала широке зацікавлення, багато питань від представників агробізнесу з різних регіонів України. Загалом до вебінару долучились близько 50-ти учасників.

Адже 1 січня цього року стартував черговий етап земельної реформи — обмеження площі сільськогосподарських земель у власності однієї особи збільшилося зі 100 до 10 тисяч га, а право на придбання таких земель отримали юридичні особи.

Відкриваючи захід, віцепрезидент Запорізької ТПП Андрій Куц подякував за експертну підтримку в організації вебінару комітету підприємців АПК Торгово-промислової палати України, активна співпраця з яким триває постійно. Вже у березні заплановано наступний спільний захід для агробізнесу.

Спікери вебінару:

Віктор Кобилянський, голова комітету Національної асоціації адвокатів України з питань аграрного, земельного та довкільного права, член комітету підприємців АПК ТПП України, практикуючий адвокат;

Роман Корінець, к.е.н., директор Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України, заступник голови Комітету підприємців АПК при ТППУ.

Основні питання зустрічі:

  • Що змінилося з 1 січня 2024 року?
  • Які ризики останнього етапу земельної реформи?
  • Ціна землі: юридичний прогноз.
  • Особливості укладення та виконання договорів відчуження земельних ділянок:
  • Викуп земель з постійного користування.

Переглянути відеозапис вебінару можна за посиланням:

***

Серія вебінарів триватиме до 15 березня 2024 року.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/6ub8x

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

Зокрема, увагу буде приділено ринку і оподаткуванню сільськогосподарських земель, дорожній карті роботи з ринком електронної комерції, новим схемам маркування продукції в ЄС, засвідченню форс-мажорних обставин в умовах воєнного стану, інтелектуальній власності, лайфхакам заповнення грантових заявок, особливостям ведення кадрового обліку у воєнний час.

Найактивніші підприємства-учасники отримають ваучери на безкоштовні послуги експортного консалтингу. Зокрема, експерти торгово-промислових палат допоможуть визначити код УКТЗЕД товару, підготують маркетинговий аналіз ринків продукції, підберуть маркетплейси для реєстрації та пошуку потенційних партнерів.

Проєкт «Експертні консультації для підтримки бізнесу під час війни» впроваджується за сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки уряду Польщі.