Вебінар «Робота з Африкою. Плюси, мінуси та можливості для українських МСБ». Відеозапис

Вебінар «Робота з Африкою. Плюси, мінуси та можливості для українських МСБ». Відеозапис

Африка є дуже перспективним ринком для України. Максимум корисної інформації щодо роботи з африканськими країнами отримали учасники тематичного вебінару «Робота з Африкою. Плюси, мінуси та можливості для українських МСБ», що відбуся 4 травня 2023 року.

Зустріч організовано у межах спільного проєкту Запорізької і Волинської ТПП «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується за підтримки ЄС та ПРООН.

Вебінар завершив практичний курс з експортно-імпортних операцій для початківців. Дякуємо спікерці заходів – президенту Клубу експортерів Євгенії Литвиновій!

Про перспективність ринку Африки перш за все говорять такі цифри:

  • населення становить 1,2 млрд
  • 62 країни

Втім, різне законодавство країн африканського континенту, мови, традиції вимагають ретельної підготовки від підприємців.

Як працювати у Африці? – Ось лише деякі рекомендації від Євгенії Литвинової:

  • Не очікуйте детального ТЗ від африканської компанії

• До вашої пропозиції можуть повернутися через 12-14 місяців, і ваша пропозиція повинна залишатися конкурентна за цей час, а краще незмінною

• Африканські компанії вибирають, спираючись на ціну

• Довіра виникає через 5-7 років співпраці, тому краще виходити на ринок через консалтингові компанії, які мають зв’язки у Африці

• Потрібно бути спокійним і терплячим, будь-яка нетерплячість із вашої сторони може стати причиною відмови

Прагнете дізнатись більше про роботу з країнами Африки? – Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням:

Серія вебінарів продовжується. Наступний захід відбудеться 9 – 10 травня 2023 року

Тема: «Експортний маркетинг 2.0: нова ера з ChatGPT».

Заходи відбудуться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/U4KRGyd

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua

***

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.