Вебінар «Робота з КНР в умовах воєнного стану, нові тенденції у співпраці». Відеозапис

19 і 20 травня вивчаємо важливі деталі співпраці з КНР. Експертні зустрічі завершують серію навчально-консультаційних заходів для бізнесу, що реалізується Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу.

Експертка заходу – Євгенія ЛИТВИНОВА, президентка/СЕО, аналітикиня Клубу експортерів України – добре відома багатьом представникам запорізького бізнесу. Адже неодноразово виступала спікеркою освітніх заходів на тему ЗЕД, організованих Запорізькою ТПП. Очолюваний нею Клуб експортерів має досвід організації експорту/імпорту з більш ніж 45-ти країнами. Один із головних напрямів співпраці – КНР.

Стисло і змістовно – протягом години говорили про основні етапи підготовки до експортно-імпортних операцій з КНР в умовах воєнного стану, нові тенденції у співпраці.

З чого почати? – Треба зрозуміти, чи дозволена ваш продукт для експорту в КНР? Чи всі ваші інгредієнти є у переліку дозволених?

На етапі здійснення експорту в КНР необхідно забезпечити своєчасну та якісну підготовку таких документів: контракт, інвойс, пакувальний лист, сертифікат походження, документи на товар, митна декларація.

Відеозапис вебінару ви можете переглянути за посиланням:

Також рекомендуємо познайомитися з інформаційними матеріалами вебінару 19 травня:

Завтра, 20 травня об 11.00 – продовження теми співпраці з КНР.

Тема: «Можливості по відкриттю додаткових виробничих потужностей українських виробників у КНР із гарантованим збутом».

Тривалість вебінару – 1 година.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: cutt.ly/PFrZMhA

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 1197, e-mail: oso@cci.zp.ua

Нагадаємо, навчальний курс реалізується у межах проєкту «Антикризова платформа «Єднаємо регіональний бізнес – перемагаємо разом!» за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.