Вебінар «Проблемні питання промислових МСП». Відеозапис

Проблемні питання промислових МСП: логістика, імпорт, експорт, а також шляхи пошуку нових замовлень стали основними темами онлайн-зустрічі 29 квітня, що продовжила програму безкоштовних вебінарів для бізнесу. Серія навчально-консультаційних заходів для бізнесу реалізується Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу.

Разом із генеральним директором Асоціації «підприємств промислової автоматизації України» Олександром Юрчаком, директоркою Центру Якості, президенткою асоціації менеджмент-консультантів IMC-Ukraine Ольгою Трофимовою, іншими поважними  експертами вивчали практичний досвід і практику.

Зустріч пройшла у форматі воркшопу. Зокрема, двогодинна програма була присвячена таким темам:

Досвід 2021 – чому важливий фокус на спроможностях МСП та їх об’єднань.

Практичні аспекти – дискусія та кейси:

  • Досвід швейних кластерів (Олег Демчук)
  • Українська Асоціація Меблевиків (Оксана Донська)

Роль інструментів – вибір та користування:

  • Метчмейкингова платформа АППАУ (фандрейзинг, Андрій Бородюк)
  • Уроки Балтійського форуму – платформа В2В match (Ольга Трофимова)

Всі зони росту в сфері експорту – інтернаціоналізації

Відеозапис вебінару ви можете переглянути за посиланням:

Нагадаємо, навчальний курс реалізується у межах проєкту «Антикризова платформа «Єднаємо регіональний бізнес – перемагаємо разом!» за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програмою передбачено роз’яснення податкових змін, запроваджених в українському законодавстві з метою підтримки економіки, питання трудових правовідносин, форс-мажорних обставин. Окремий важливий блок курсу – робота в умовах зміни транспортних потоків та ланцюгів поставок, а тому – організація логістики, експорту та імпорту, перебудова ланцюгів доданої вартості.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Онлайн-заходи відбуватимуться по 20 травня 2022 року.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/PFrZMhA

Додаткова інформація за тел.: +380 (50) 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua