Вебінар «Пошук міжнародних партнерів. Презентація платформи EEN». Відеозапис

23 грудня Запорізька торгово-промислова палата організувала для представників регіонального бізнесу вебінар, присвячений актуальним інструментам для пошуку партнерів. Також під час зустрічі презентували платформу EEN – найбільшу європейську мережу підприємств.

Спікери вебінару – начальниця управління організаційної роботи і міжнародних відносин ЗТПП Ксенія Нагорна і менеджер Консорціуму EEN-Ukraine Леонід Євстратов.

Нещодавно Запорізька ТПП стала офіційним партнером мережі EEN  у нашому регіоні.

Європейська мережа підприємств допомагає робити практичні кроки для розширення торговельних можливостей українських підприємств:

•             пошук партнерів-інвесторів у країнах-учасницях EEN;

•             пошук інноваційних технологій у країнах-учасницях EEN;

•             пошук партнерів у країнах-учасницях EEN для створення спільних підприємств;

•             пошук партнерів у країнах-учасницях EEN для імпорту й експорту товарів.

Леонід Євстратов розповів, як працювати з мережею і показав приклад заповнення профілю компанії для подальшого його розміщення у системі.

Ведення бізнесу в умовах війни вимагає нових форм роботи і відповідей на сучасні виклики. Онлайн-формати проведення заходів, В2В-зустрічей, маркетингової діяльності стали невід’ємною частиною підприємницької діяльності ще під час жорстких карантинних обмежень, сьогодні ж стали ще затребуванішими. З’являється багато міжнародних платформ для пошуку партнерів, національних сервісів, які треба активно використовувати всім компаніям, які прагнуть розвиватися.

З основними із них під час вебінару познайомила спікерка Ксенія Нагорна.

Також під час зустрічі детально зупинилися на інструментах перевірки контрагентів, що дозволяють зібрати достовірну інформацію про ділового партнера, з’ясувати його реальний фінансовий стан, можливу участь у сумнівних операціях и тим самим – убезпечити свій бізнес.

Відеозапис вебінару ви можете переглянути за посиланням:

З питань розміщення профілю компанії на платформі  EEN, консультацій щодо експортної діяльності і пошуку нових ринків збуту  запрошуємо звертатися до управління організаційної роботи і міжнародних відносин Запорізької ТПП.

Наші контакти: (050) 484-11-97, e-mail: oso@cci.zp.ua