Вебінар «Польська модель оподаткування ФОПів. Аналіз і порівняння». Відеозапис

Вебінар «Польська модель оподаткування ФОПів. Аналіз і порівняння». Відеозапис

Міністерство фінансів України спільно з Міжнародним валютним фондом розглядає можливість переходу на польську модель оподаткування фізичних-осіб-підприємців.

Сьогодні, 3 листопада аналізуємо та порівнюємо польську модель оподаткування з українською.

Вебінар у межах проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» організовано Запорізькою і Волинською ТПП в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Дякуємо спікерці заходу – власниці аутсорсингової компанії «Бухгалтер» в Україні і консалтингової компанії MV Company в Польщі Мілітіні Великій!

Не встигли взяти участь онлайн? Запрошуємо переглянути запис вебінару за посиланням:

Серія безкоштовних вебінарів продовжиться наступного тижня, 6-8 листопада.

Вебінари «Специфіка маркетингу і просування складних послуг. «Як продати повітря»?»

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/nho9u

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Протягом двох місяців заплановано проведення понад 30 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів.

Програма курсу орієнтована у першу чергу на підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької, Волинської, інших областей України, а також на органи місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадські організації та бізнес-об’єднання.

Основні тематичні блоки присвячені питанням, які викликали найбільше запитань і уваги слухачів попередніх зустрічей. Це зовнішньоекономічна діяльність, маркетинг, онлайн-інструменти просування продукції і послуг, засвідчення форс-мажорних обставин, кейси ефективного управління, податки і фінанси.

Вперше у рамках проєкту – тема зеленого (сталого) повоєнного відновлення України,  розвитку крафтового виробництва.

Онлайн-заходи відбуватимуться з 1 листопада по 22 грудня 2023 року.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.