Вебінар «Перебудова ланцюгів доданої вартості: як діяти в нових обставинах»: 28 квітня

28 квітня Запорізька торгово-промислова палата запрошує на безкоштовний вебінар «Перебудова ланцюгів доданої вартості: як військові дії змінюють глобальні та українські ЛДВ та як діяти промисловим підприємствам в нових обставинах». Початок об 11.00.

Експертна зустріч продовжить серію навчально-консультаційних заходів для бізнесу, що реалізується Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу.

Як військові дії змінюють глобальні та українські ланцюги доданої вартості та як діяти промисловим МСП в нових обставинах? – відповіді на ці питання будемо шукати разом з нашими експертами – Олександром Юрчаком і Ольгою Трофимовою.

Олександр Юрчак – Генеральний директор Асоціації «підприємств промислової автоматизації України», координатор руху «Індустрія 4.0 в Україні». Експерт з питань стратегічного планування, розвитку бізнесу та інновацій в промислових хай-тек сегментах.

З 2011 працює як бізнес-консультант в сфері стратегічного маркетингу та менеджменту на В2В- ринках, керує консалтинговим агентством B2B Ray.

Ольга Трофимова – Директорка Центру Якості, Міжнародна сертифікована менеджмент-консультантка СМС, президентка асоціації менеджмент-консультантів IMC-Ukraine та асесорка CMC Global.

Тривалість вебінару – 1 година.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: cutt.ly/PFrZMhA

Додаткова інформація за тел.: +380 (50) 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua

Нагадаємо, навчальний курс реалізується у межах проєкту «Антикризова платформа «Єднаємо регіональний бізнес – перемагаємо разом!» за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програмою передбачено роз’яснення податкових змін, запроваджених в українському законодавстві з метою підтримки економіки, питання трудових правовідносин, форс-мажорних обставин. Окремий важливий блок курсу – робота в умовах зміни транспортних потоків та ланцюгів поставок, а тому – організація логістики, експорту та імпорту, перебудова ланцюгів доданої вартості.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Онлайн-заходи відбуватимуться з 14 квітня по 20 травня 2022 року.

Ознайомитися з календарем заходів: surl.li/bsdnq