Вебінар «Особливості експорту до Канади: які можливості відкриває перед українським експортером CUFTA?». Відеозапис

Вебінар «Особливості експорту до Канади: які можливості відкриває перед українським експортером CUFTA?». Відеозапис

Про особливості експорту до Канади, можливості Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою говорили сьогодні, 30 листопада, під час вебінару Запорізької і Волинської ТПП.

Спільний проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Спікер заходу – Віталій Киричук, віцепрезидент Волинської ТПП, сертифікований консультант з експорту до ЄC та Канади, тренер-консультант з питань технічного регулювання – надав детальну інформацію щодо торговельних відносин між Україною та Канадою, власне Угоди CUFTA, вимог до товарів та нетарифного регулювання, особливостей ведення бізнесу з канадцями, онлайн-інструментів для пошуку імпортерів у Канаді, ресурсів перевірки надійності партнерів та інших важливих питань.

Угода про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою набула чинності 1 серпня 2017 року.

22 вересня 2023 року Президентом України В. Зеленським та Прем’єр-міністром Канади Д. Трюдо підписано оновлену Угоду CUFTA.

Коли модернізована угода CUFTA набуде чинності, вона не лише продовжить надавати преференційний доступ на ринок для торгівлі товарами, а й установить нові амбітні умови доступу на ринок для торгівлі послугами та інвестицій.

У 2022 році експорт товарів Канади в Україну склав 150,2 млн доларів, а імпорт товарів з України – 271, 2 млн доларів.

ТОП-3 статей українського експорту до Канади – тваринні та рослинні жири, олії, залізо та сталь, а також електричні машини та обладнання.

Замислюєтесь над розширенням ринків збуту? Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням:

Серія вебінарів продовжується у грудні.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/nho9u

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Протягом двох місяців заплановано проведення понад 30 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів.

Програма курсу орієнтована у першу чергу на підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької, Волинської, інших областей України, а також на органи місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадські організації та бізнес-об’єднання.

Основні тематичні блоки присвячені питанням, які викликали найбільше запитань і уваги слухачів попередніх зустрічей. Це зовнішньоекономічна діяльність, маркетинг, онлайн-інструменти просування продукції і послуг, засвідчення форс-мажорних обставин, кейси ефективного управління, податки і фінанси.

Вперше у рамках проєкту – тема зеленого (сталого) повоєнного відновлення України,  розвитку крафтового виробництва.

Онлайн-заходи відбуватимуться до 22 грудня 2023 року.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.