Вебінар «Оподаткування ФОПів під час дії воєнного стану»: 20 квітня

20 квітня запрошуємо на безкоштовний вебінар на тему «Оподаткування ФОПів під час дії воєнного стану». Експертна зустріч продовжить серію навчально-консультаційних заходів для бізнесу, що реалізується Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу.

Експертка заходу:

Ольга ЦЕЛУЙКО, податкова та фінансова консультантка, яка має більше 20 років практичної роботи в бізнесі на посадах CFO, CAO. Є авторкою понад 500 публікацій на теми бухгалтерського обліку та оподаткування у фахових виданнях, має понад 2000 годин публічних виступів. Очолює Комітет з розвитку малого та середнього бізнесу Дніпропетровської торгово-промислової палати.

Тривалість вебінару – 1 година.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: cutt.ly/PFrZMhA

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 1197, e-mail: oso@cci.zp.ua

Нагадаємо, навчальний курс реалізується у межах проєкту «Антикризова платформа «Єднаємо регіональний бізнес – перемагаємо разом!» за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програмою передбачено роз’яснення податкових змін, запроваджених в українському законодавстві з метою підтримки економіки, питання трудових правовідносин, форс-мажорних обставин. Окремий важливий блок курсу – робота в умовах зміни транспортних потоків та ланцюгів поставок, а тому – організація логістики, експорту та імпорту, перебудова ланцюгів доданої вартості.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Онлайн-заходи відбуватимуться з 14 квітня по 20 травня 2022 року.

Ознайомитися з календарем заходів: surl.li/bsdnq

Також читайте:

www.cci.zp.ua/zaporizka-tpp-pidgotuvala-programu-ekspertnoyi-pidtrymky-dlya-biznesu