Вебінар «Обмеження логістичних можливостей та експортні питання під час військових дій». Відеозапис

4 і 5 травня відбувся безкоштовний вебінар на тему «Обмеження логістичних можливостей та експортні питання під час військових дій» – Як продовжувати працювати. Законодавчі зміни, можливі рішення та досвід компаній. Експертна зустріч продовжила серію навчально-консультаційних заходів для бізнесу, що реалізується Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу.

Значне погіршення логістичної ситуації в Україні у зв’язку із введенням військового стану, стрімке збільшення ризиків при роботі із закордонними ринками – все це вимагає від українських експортерів та імпортерів формування нових підходів до зовнішньоекономічної діяльності, оптимізації тактичних і стратегічних рішень.

Про практичні рекомендації щодо корегування ЗЕД підприємства з урахуванням змін сьогодення, логістичні тренди, законодавчі зміни, обмеження та нові можливості для експорту-імпорту товарів, досвід компаній, які працюють в даному напрямку і вирішують ці нагальні проблеми говорили разом з нашими спікерами:

Сергій СВИСТІЛЬ, Голова ради з питань зовнішньоекономічної діяльності при ТПП України

Володимир ГРИНЕНКО, Голова Комітету підприємців сфери автотранспорту та логістики при ТПП України, голова Ради регіону учасників Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП України), м. Київ

Євген КРАВЦОВ, Голова Комітету залізничного транспорту при ТПП України

Відеозапис вебінару 4.05. 2022  ви можете переглянути за посиланням:

Відеозапис вебінару 5.05.2022:

Продовження серії вебінарів – вже 10 травня.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: cutt.ly/PFrZMhA

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 1197, e-mail: oso@cci.zp.ua

Нагадаємо, навчальний курс реалізується у межах проєкту «Антикризова платформа «Єднаємо регіональний бізнес – перемагаємо разом!» за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програмою передбачено роз’яснення податкових змін, запроваджених в українському законодавстві з метою підтримки економіки, питання трудових правовідносин, форс-мажорних обставин. Окремий важливий блок курсу – робота в умовах зміни транспортних потоків та ланцюгів поставок, а тому – організація логістики, експорту та імпорту, перебудова ланцюгів доданої вартості.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Онлайн-заходи відбуватимуться до 20 травня 2022 року.