Вебінар «Нововведення в сфері ЗЕД, нові можливості та потенційні спрощення для бізнесу». Відеозапис

Запорізька і Сумська ТПП продовжують серію вебінарів, покликаних відповісти на актуальні питання бізнесу у воєнний час.

2 грудня спікерка Юлія ПИНДУС, керівниця департаменту консультаційних послуг CPTL ознайомила підприємців з актуальними нововведеннями у сфері зовнішньоекономічної діяльності, новими можливостями і потенційними спрощеннями для бізнесу.

Зокрема, серед ключових змін:

  • Скасування обов’язку подання дозвільних документів під час імпорту для окремого переліку товарів, визначених КМУ.
  • Автоматично продовжуються строки дії строкових ліцензій та документів дозвільного характеру.
  • Введення мораторію на документальні перевірки дотримання вимог законодавства з питань митної справи.
  • Спрощена процедура видачі сертифікатів EUR.1.
  • Міжнародне застосування митного безвізу та NCTS.
  • Звільнення від сплати ПДВ та ввізного мита на енергетично важливі товари та запасні частини.
  • Зміни до Митного тарифу України.

Запис вебінару ви можете переглянути за посиланням:

Заходи організовані у рамках спільного проєкту «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Продовження серії вебінарів – у понеділок, 5 грудня.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/xB4x7oL

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua

Загалом у листопаді і грудні заплановано проведення 28-ми безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, а також майстермайнд-сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників. Головні теми курсу – податки, трудові правовідносини, антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, митні процедури, державні закупівлі в Україні і ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Для довідки

«Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується Запорізькою і Сумською ТПП за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.