Вебінар «Мінімізація ризиків при першому експорті/імпорті. Покрокова інструкція»: 2-4 травня 2023 року

Продовжуємо серію вебінарів для бізнесу! Запорізька і Волинська торгово-промислові палати об’єднали зусилля для допомоги бізнесу в умовах війни. Спільний проєкт має назву «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» і реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Вебінари у травні присвячені темі експорту в умовах воєнного стану.

2, 3 і 4 травня запрошуємо підприємців і підприємниць на безкоштовні вебінари на тему: «Мінімізація ризиків при першому експорті/імпорті. Покрокова інструкція». Заходи відбудуться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00.

Спікерка заходу:

Євгенія Литвинова, президент/СЕО, аналітикиня Клубу експортерів України.

Понад 10 років досвіду в управлінні. Успішно розробила понад 20 проєктів. Досягла підвищення прибутковості компаній вдвічі. Реалізувала власні ідеї та проєкти, які безпосередньо сприяли розвитку і збільшенню рентабельності бізнесу.           

Під час вебінарів окрему увагу буде приділено роботі з Африкою і можливостям для українських МСБ.

«Мінімізація ризиків при плануванні імпорту та експорту є невід’ємною частиною успішного бізнесу. Ідентифікувати слабкі місця не завжди просто без допомоги досвідченого експерта. Саме тому наші вебінари будуть присвячені обговоренню наявних ризиків та їх вирішенню. Чекаємо кожного», – зазначає Євгенія Литвинова.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/U4KRGyd

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua

***

Протягом двох місяців заплановано проведення 25 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, майстер-класів, а також круглого столу для спільного вирішення бізнес-завдань учасників та учасниць. Основні теми курсу – форс-мажорні обставини, інтернаціоналізація МСП, кластерні інструменти, фандрейзинг, питання фінансової стійкості й економічної активності бізнесу, мінімізація ризиків під час експорту/імпорту, експортний маркетинг, пошук партнерів, робота на маркетплейсах, відповідність продукції стандартам ЄС.

Запорізька і Волинська торгово-промислові палати прагнуть надати компаніям максимальний консультаційний супровід, зокрема у питаннях розвитку бізнесу та підтримки експортоорієнтованих підприємств в умовах воєнного стану.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.