Вебінар «Мindset ефективного управлінця». Відеозапис

Вебінар «Мindset ефективного управлінця». Відеозапис

16 листопада відбувся безкоштовний вебінар від Юлії Плієвої, засновниці та СЕО Apple Consulting, присвячений ефективним інструментам управління бізнесом. Експертна зустріч продовжила серію навчально-консультаційних заходів для бізнесу, що реалізується Запорізькою і Волинською торгово-промисловими палатами за підтримки Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

«Можливості існують, треба лише бути відкритими до них», – зазначає експертка.

Про гнучкість, бізнес-логіку, дієві підходи до управлінських рішень, системний підхід, форми мислення, які допомагають досягати результатів та більш об’єктивно реагувати на зміни, говорили під час двогодинного вебінару.

Системний підхід дає змогу керівництву виявити ті нові точки опори, де покращення може викликати удосконалення системи загалом.

У цьому контексті Юлія Плієва радить використовувати 5 фокусуючих кроків Теорії Обмежень.

  1. Встанови / визначи обмеження системи.
  2. Прийми рішення, як використовувати обмеження по-максимуму.
  3. Підкори усе прийнятому рішенню.
  4. Розшир / усунь обмеження системи.
  5. Повернись до кроку № 1.

Бажаєте навчитись використовувати обмеження на свою користь? – Запрошуємо переглянути відеозапис вебінару за посиланням:

Презентація вебінару «Мindset ефективного управлінця»:

Серія вебінарів триває. Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/nho9u

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Протягом двох місяців заплановано проведення понад 30 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів.

Програма курсу орієнтована у першу чергу на підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької, Волинської, інших областей України, а також на органи місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадські організації та бізнес-об’єднання.

Основні тематичні блоки присвячені питанням, які викликали найбільше запитань і уваги слухачів попередніх зустрічей. Це зовнішньоекономічна діяльність, маркетинг, онлайн-інструменти просування продукції і послуг, засвідчення форс-мажорних обставин, кейси ефективного управління, податки і фінанси.

Онлайн-заходи відбуватимуться до 22 грудня 2023 року.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.