ВЕБІНАР “МЕДІАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ: ВНУТРІШНЯ СИЛА ТА СТІЙКІСТЬ ОРГАНІЗАЦІЙ”

2 грудня 2021 запрошуємо на спільну подію Національної асоціації медіаторів України та Федеральної служби медіації і примирення США, вебінар на тему: “МЕДІАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ: ВНУТРІШНЯ СИЛА ТА СТІЙКІСТЬ ОРГАНІЗАЦІЙ” про медіацію у трудових спорах та заходи з метою їх профілактики, що організований за підтримки Програми USAID “Справедливість для всіх”. Організатор заходу: Місячник Медіації в Україні

Медіація як формальна процедура народилась у США, і почали її використовувати саме в трудових спорах. Федеральна служба медіації і примирення (FMCS) – організація, яка має найдовший, в історичній ретроспективі, досвід в цій сфері.
При цьому це та інституція, яка використовує не тільки процедуру медіації в процесі гасіння пожежі конфлікту, а й працює у сфері системного впровадження заходів із попередження конфліктів та зміцненням бізнес-структур. Тобто мова йде не лише про розгляд спорів, а й про забезпечення профільного навчання управлінців, створення внутрішніх систем попередження та роботи з конфліктами.
Саме за зразком цієї структури 23 року тому було створено Національну службу посередництва і примирення в Україні (НСПП).
На вебінарі буде представлено досвід FMCS, зокрема у таких аспектах:
🔶 як працюють методи медіації у вирішенні трудових та внутрішньоорганізаційних спорів,
🔶 які складові системи можуть працювати на випередження з метою запобігання конфліктам,
🔶 власне економічний ефект від цих дій.Детальна програма заходу буде опублікована у цій події.Початок 2 грудня о 16.00, зустріч є відкритою для всіх. Заповнення реєстраційної форми передбачено при вході у ZOOM (УВАГА, зарезервуйте кілька додаткових хвилин на її заповнення перед початком заходу).
Посилання на zoom –
https://us02web.zoom.us/j/82341448256…
Meeting ID: 823 4144 8256
Passcode: 404148