Вебінар «Маркетинг для b2c». Відеозапис

Вебінар «Маркетинг для b2c». Відеозапис

7 листопада – другий вебінар від бізнес-тренерки, ведучої стратегічних і командних сесій, бізнес-консультантки зі стратегічного маркетингу, розвитку та сталості бізнесу Світлани Насирової на запрошення Запорізької і Волинської торгово-промислових палат.

Зустріч організовано у межах проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» організовано Запорізькою і Волинською ТПП в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

У центрі уваги – маркетинг для b2c – орієнтований на кінцевого споживача.

Якщо у вас широкий портрет цільової аудиторії, треба попрацювати над сегментацією, – одна з перших рекомендацій від спікерки.

Не менш важливо – сформувати ваші конкурентні переваги, які будуть вигідно вирізняти вас на ринку, а не повторюватимуть кліше.

Від стратегічного маркетингу – до операційного. Звісно, каналів просування багато не буває. Та й тут треба виокремити «свої», близькі саме вашій цільовій аудиторії.

Не забуваємо про тренди маркетингу. Зокрема, Світлана Насирова радить звернути увагу на такі:

  • Автоматизація маркетингу (чат-боти, воронки продажів, веб-форми, автовідповіді);
  • Маркетинг в режимі реального часу;
  • Тренд на швидкість;
  • Гіперперсоналізація;
  • Telegram – один із найперспективніших майданчиків для розміщення реклами у 2023 році;
  • Використання штучного інтелекту.

Не встигли взяти участь онлайн? Запрошуємо переглянути запис вебінару за посиланням:

Продовження маркетингової теми зі  Світланою Насировою вже завтра.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/nho9u

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua

***

Протягом двох місяців заплановано проведення понад 30 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів.

Програма курсу орієнтована у першу чергу на підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької, Волинської, інших областей України, а також на органи місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадські організації та бізнес-об’єднання.

Основні тематичні блоки присвячені питанням, які викликали найбільше запитань і уваги слухачів попередніх зустрічей. Це зовнішньоекономічна діяльність, маркетинг, онлайн-інструменти просування продукції і послуг, засвідчення форс-мажорних обставин, кейси ефективного управління, податки і фінанси.

Вперше у рамках проєкту – тема зеленого (сталого) повоєнного відновлення України,  розвитку крафтового виробництва.

Онлайн-заходи відбуватимуться з 1 листопада по 22 грудня 2023 року.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.