Вебінар “Маркетинг для b2b. Специфіка і основні інструменти”. Відеозапис

Вебінар “Маркетинг для b2b. Специфіка і основні інструменти”. Відеозапис

6 листопада Запорізька і Волинська торгово-промислові палати розпочали робочий тиждень з важливої теми маркетингу. Підприємців консультувала  Світлана Насирова – сертифікована бізнес-тренерка, ведуча стратегічних і командних сесій, бізнес-консультантка зі стратегічного маркетингу, розвитку та сталості бізнесу.

Продукт, місце продукту на ринку, політика ціноутворення та промоція – чотири базові елементи маркетингу, які взаємопов’язані між собою. Адже «одна з сучасних проблем маркетингу у тому, що вважають, що це тільки промоція», – цитує експертка Філіпа Котлера.

Перша зустріч була присвячена маркетингу для  b2b. Зокрема, спікерка надала рекомендації щодо аудиту існуючої системи маркетингу, розглянули специфіку та інструменти маркетингу для b2b, алгоритми роботи з різними видами клієнтів, PR та digital інструменти просування для b2b.

Вивчали успішні маркетингові кейси і навчались створювати власні. Адже «кейси – продають», – зазначає Світлана Насирова.

Вебінар організовано у межах проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» організовано Запорізькою і Волинською ТПП в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Не встигли взяти участь онлайн? Запрошуємо переглянути запис вебінару за посиланням:

Продовження маркетингової теми зі  Світланою Насировою вже завтра.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/nho9u

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua

***

Протягом двох місяців заплановано проведення понад 30 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів.

Програма курсу орієнтована у першу чергу на підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької, Волинської, інших областей України, а також на органи місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадські організації та бізнес-об’єднання.

Основні тематичні блоки присвячені питанням, які викликали найбільше запитань і уваги слухачів попередніх зустрічей. Це зовнішньоекономічна діяльність, маркетинг, онлайн-інструменти просування продукції і послуг, засвідчення форс-мажорних обставин, кейси ефективного управління, податки і фінанси.

Вперше у рамках проєкту – тема зеленого (сталого) повоєнного відновлення України,  розвитку крафтового виробництва.

Онлайн-заходи відбуватимуться з 1 листопада по 22 грудня 2023 року.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.