Вебінар «Процедура вступу України до ЄС: проведення переговорів. Інструменти і програми передвступної допомоги ЄС для українського агросектору»

Вебінар «Процедура вступу України до ЄС: проведення переговорів. Інструменти і програми передвступної допомоги ЄС для українського агросектору»

21 листопада 2023 року Запорізька і Волинська ТПП, Комітет підприємців агропромислового комплексу Торгово-промислової палати України запрошують на безкоштовний вебінар на тему: «Процедура вступу України до ЄС: проведення переговорів. Інструменти і програми передвступної допомоги ЄС для українського агросектору».

Спільний проєкт Запорізької і Волинської ТПП «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Вебінар відбудеться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00. Тривалість  – 2 години.

Спікери:

Олег Юхновський, голова Комітету підприємців агропромислового комплексу при Торгово-промисловій палаті України;

Микола Мороз, начальник відділу стратегії агропромислового комплексу Міністерства аграрної політики та продовольства України;

Роман Корінець, заступник голови комітету підприємців АПК при ТППУ, президент Національної асоціації сільськогосподарських Дорадчих служб України (НАСДСУ).

Запрошуємо до участі у вебінарі!

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/nho9u

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Протягом двох місяців заплановано проведення понад 30 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів.

Програма курсу орієнтована у першу чергу на підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької, Волинської, інших областей України, а також на органи місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадські організації та бізнес-об’єднання.

Основні тематичні блоки присвячені питанням, які викликали найбільше запитань і уваги слухачів попередніх зустрічей. Це зовнішньоекономічна діяльність, маркетинг, онлайн-інструменти просування продукції і послуг, засвідчення форс-мажорних обставин, кейси ефективного управління, податки і фінанси.

Вперше у рамках проєкту – тема зеленого (сталого) повоєнного відновлення України,  розвитку крафтового виробництва.

Онлайн-заходи відбуватимуться до 22 грудня 2023 року.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.