Вебінар «Конкурентна стратегія та унікальна торгова пропозиція»

14 лютого 2024 року Запорізька і Сумська торгово-промислові палати запрошують на безкоштовний вебінар «Конкурентна стратегія та унікальна торгова пропозиція». Цей вебінар відкриває серію безкоштовних заходів проєкту  «Експертні консультації для підтримки бізнесу під час війни», який реалізується за сприяння ПРООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки уряду Польщі.

Вебінар відбудеться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00. Тривалість вебінару  1 година.

Детальніше про спікерку:

Світлана Насирова – сертифікована бізнес-тренерка, ведуча стратегічних та командних сесій. Бізнес-консультантка по стратегічному маркетингу, розвитку та сталості бізнесу. PHD, доктор філософії в галузі адміністративного менеджменту. Керівниця асоціації консультантів для бізнесу АКБ, керівниця київського осередку національної платформи «Жінки в бізнесі».

Основні теми:

  • Конкурентні стратегії за М. Портером
  • Формула диференціації
  • Модель аналізу конкурентів
  • 3 методи формування конкурентних переваг

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/6ub8x

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Серія вебінарів триватиме до 15 березня 2024 року.

Аудиторія: керівники/-ниці, фахівці/-чині малих та середніх підприємств, власники/-ці сімейного бізнесу Запорізької, Сумської областей, інших регіонів України.

Зокрема, увагу буде приділено ринку і оподаткуванню сільськогосподарських земель, дорожній карті роботи з ринком електронної комерції, новим схемам маркування продукції в ЄС, засвідченню форс-мажорних обставин в умовах воєнного стану, інтелектуальній власності, лайфхакам заповнення грантових заявок, особливостям ведення кадрового обліку у воєнний час.

Найактивніші підприємства-учасники отримають ваучери на безкоштовні послуги експортного консалтингу. Зокрема, експерти торгово-промислових палат допоможуть визначити код УКТЗЕД товару, підготують маркетинговий аналіз ринків продукції, підберуть маркетплейси для реєстрації та пошуку потенційних партнерів.

Проєкт «Експертні консультації для підтримки бізнесу під час війни» впроваджується за сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки уряду Польщі.