Вебінар «Конкурентна стратегія та унікальна торгова пропозиція». Відеозапис

Вебінар «Конкурентна стратегія та унікальна торгова пропозиція». Відеозапис

14 лютого 2024 року  Запорізька і Сумська торгово-промислові палати відкрили серію вебінарів проєкту  «Експертні консультації для підтримки бізнесу під час війни» важливою темою для малого та середнього бізнесу. Ініціатива реалізується за сприяння ПРООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки уряду Польщі.

Говорили про конкурентну стратегію та унікальну торгову пропозицію.

Дякуємо спікерці вебінару Світлані Насировій – сертифікованій бізнес-тренерці, ведучій стратегічних та командних сесій, бізнес-консультантці по стратегічному маркетингу, розвитку та сталості бізнесу.

З чого починається пошук унікальності? – З аналізу конкурентів, – наголошує Світлана Насирова.

Навіть в умовах війни український бізнес продовжує розвиватися, на ринку з’являються нові гравці. Тож експертка радить проводити такий аналіз двічі на рік.

Основні складові:

  • Аналіз сайту й інформації в інтернеті
  • Телефонний дзвінок
  • Аналіз соціальних мереж
  • За можливості – скористатися сервісом конкурента

Як сформувати конкурентну перевагу та яку стратегію лідерства краще обрати саме вам, ви можете дізнатись, переглянувши відеозапис вебінару:

Серія вебінарів триватиме до 15 березня 2024 року.

Зокрема, увагу буде приділено ринку і оподаткуванню сільськогосподарських земель, дорожній карті роботи з ринком електронної комерції, новим схемам маркування продукції в ЄС, засвідченню форс-мажорних обставин в умовах воєнного стану, інтелектуальній власності, лайфхакам заповнення грантових заявок, особливостям ведення кадрового обліку у воєнний час.

Найактивніші підприємства-учасники отримають ваучери на безкоштовні послуги експортного консалтингу. Зокрема, експерти торгово-промислових палат допоможуть визначити код УКТЗЕД товару, підготують маркетинговий аналіз ринків продукції, підберуть маркетплейси для реєстрації та пошуку потенційних партнерів.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/6ub8x

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Проєкт «Експертні консультації для підтримки бізнесу під час війни» впроваджується за сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки уряду Польщі.