Вебінар «Клієнтський сервіс як конкурентна перевага». Відеозапис

Вебінар «Клієнтський сервіс як конкурентна перевага». Відеозапис

Шукаємо суперсилу бізнесу на конкурентних ринках! 21 лютого під час безкоштовного вебінару проєкту Запорізької і Сумської ТПП «Експертні консультації для підтримки бізнесу під час війни» говорили про клієнтоорієнтованість як конкурентну перевагу. Проєкт реалізується за сприяння ПРООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки уряду Польщі.

Дякуємо спікерці заходу Світлані Насировій, сертифікованій бізнес-тренерці, ведучій стратегічних та командних сесій за важливу інформацію і професійні поради.

Переосмислення своєї ринкової позиції в нових реаліях – дуже актуально для підприємців сьогодні. У цьому контексті формування клієнтоорієнтованого підходу дуже часто стає темою фасилітаційних сесій, – розповідає експертка.

Під час заходу говорили про переваги впровадження клієнтоорієнтованості, цикл роботи з клієнтами компанії, вимірювання клієнтського досвіду.

Якщо маркетинг – це пошук нових клієнтів та утримання вже існуючих, то клієнтоорієнтованість – це ініціація позитивних емоцій клієнтів, що призведе до повторних покупок та рекомендацій.

Клієнтоорієнтованість для бізнесу – це дії, спрямовані на розуміння потреб клієнта, виконання вимог, прагнення перевершити очікування кожного, хто звернувся за послугою.

Отже, серед переваг такого підходу:

  • збільшення продажів і долі на ринку;
  • збереження клієнтів, їх лояльність;
  • зниження бюджету на просування;
  • конкурентна перевага, яку важко скопіювати.

Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням:

***

Серія вебінарів триватиме до 15 березня 2024 року.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/6ub8x

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

Найактивніші підприємства-учасники отримають ваучери на безкоштовні послуги експортного консалтингу. Зокрема, експерти торгово-промислових палат допоможуть визначити код УКТЗЕД товару, підготують маркетинговий аналіз ринків продукції, підберуть маркетплейси для реєстрації та пошуку потенційних партнерів.

Проєкт «Експертні консультації для підтримки бізнесу під час війни» впроваджується за сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки уряду Польщі.