Вебінар «Інвестиції, трейдинг, криптовалюта – оподаткування». Відеозапис

Вебінар «Інвестиції, трейдинг, криптовалюта – оподаткування». Відеозапис

Продовжуємо тему податків і фінансів. 2 листопада відбувся другий вебінар від нашої постійної спікерки Мілітини Великої, власниці аутсорсингової компанії «Бухгалтер». Спільний проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується Запорізькою і Волинською ТПП в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Під час заходу розібрались з основними характеристиками криптовалюти, трейдингу, інвестиційної діяльності, блокчейн-технологій.

Цікавий факт: Україна входить до Топ-10 країн із використанням та поширенням криптовалюти. Понад 5 млн українців мають у власності цифрову валюту. Така інформацію надана спікеркою під час вебінару.

Зараз доходи від операцій з криптовалютою оподатковуються за загальними правилами. Втім, вже є проєкти оновленого законодавства.

Прагнете дізнатись більше? Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням:

Заключна зустріч з Мілітиною Великою відбудеться вже завтра, 3 листопада.

Тема вебінару:

Польська модель оподаткування ФОПів – що це таке? Аналіз та порівняння

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/nho9u

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Протягом двох місяців заплановано проведення понад 30 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів.

Програма курсу орієнтована у першу чергу на підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької, Волинської, інших областей України, а також на органи місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадські організації та бізнес-об’єднання.

Основні тематичні блоки присвячені питанням, які викликали найбільше запитань і уваги слухачів попередніх зустрічей. Це зовнішньоекономічна діяльність, маркетинг, онлайн-інструменти просування продукції і послуг, засвідчення форс-мажорних обставин, кейси ефективного управління, податки і фінанси.

Вперше у рамках проєкту – тема зеленого (сталого) повоєнного відновлення України,  розвитку крафтового виробництва.

Онлайн-заходи відбуватимуться з 1 листопада по 22 грудня 2023 року.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.