Вебінар “Інвестування та ведення бізнесу в Україні”: 2 лютого 2023 року

Вебінар “Інвестування та ведення бізнесу в Україні”: 2 лютого 2023 року

EEN Україна у тісній співпраці з Європейською Комісією (DG GROW та EISMEA) запрошують вас взяти участь у вебінарі “Інвестування та ведення бізнесу в Україні”. Захід відбудеться онлайн об 11:00 (за Київським часом) 2 лютого 2023 року.

Мета вебінару – показати, що, незважаючи на війну, Україна пропонує цікаві можливості для інвестицій та співпраціможливості для інвестицій та співпраці в короткостроковій та довгостроковій перспективі. Український бізнес швидко перебазувався та переорієнтував свою діяльність. свою діяльність; вони готові і хочуть вести бізнес з європейськими компаніями.

Під час вебінару ми- обговоримо основні виклики та можливості для ведення бізнесу в Україні – представимо комерційні можливості для короткострокових та довгострокових інвестицій та співпраці з українським бізнесом- продемонструємо конкурентоспроможні сектори української економіки- представимо доступні інструменти та програми підтримки європейських та українських компаній для імпорту та/або експорту- представимо наших партнерів Enterprise Europe Network та їхню діяльність, а також послуги, які вони пропонують.

Зацікавлені? Будь ласка, зареєструйтеся за посиланням та заповніть реєстраційну форму: https://forms.gle/X1V6novis6ZrCGPx5