Вебінар «Інструменти оптимізації процесів оформлення в режимах експорт та імпорт. Відеозапис

Вибір країни для здійснення зовнішньоекономічних операцій, вибір іноземного партнера, а також маркетингові, транспортні, комерційні питання, ситуації, пов’язані з  митним регулюванням, – ось неповний перелік ризиків, з якими можуть зустрітися компанії-експортери.

Про Інструменти оптимізації процесів оформлення в режимах експорт та імпорт та основні ризики для бізнесу при здійсненні міжнародної поставки товарів під час військових дій йшла мова під час тематичного вебінару.

Спікерка: Юлія Пиндус, керівниця департаменту консультаційних послуг CPTL, консультантка у сфері ЗЕД.

Щоб попередити виникнення складних ситуацій, експертка радить розпочати з базових кроків, необхідних для підготовки зовнішньоекономічної операції:

  1. Наявність організаційної структури / відділу компанії.
  2. Своєчасне виявлення та оцінка ризиків.
  3. Попередній розрахунок витрат.
  4. Документальне оформлення поставки.
  5. Завершення операції. Валютне регулювання.

Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням:

Продовження експортної тематики – у п’ятницю, 2 грудня.

Запрошуємо на вебінар «Актуальні нововведення в сфері ЗЕД, нові можливості та потенційні спрощення для бізнесу». Спікерка: Юлія Пиндус, керівниця департаменту консультаційних послуг CPTL, консультантка у сфері ЗЕД.

Заходи організовані Запорізькою і Сумською ТПП у рамках спільного проєкту «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/xB4x7oL

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua

Загалом у листопаді і грудні заплановано проведення 28-ми безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, а також майстермайнд-сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників. Головні теми курсу – податки, трудові правовідносини, антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, митні процедури, державні закупівлі в Україні і ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Для довідки

«Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується Запорізькою і Сумською ТПП за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.