Вебінар «Інструменти оптимізації процесів оформлення в режимах експорт та імпорт». Відеозапис

Вебінар «Інструменти оптимізації процесів оформлення в режимах експорт та імпорт». Відеозапис

17 листопада експертна зустріч серії навчально-консультаційних заходів для бізнесу, що реалізується Запорізькою і Волинською торгово-промисловими палатами за підтримки Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, об’єднала експортерів та імпортерів.

Юлія Пиндус, керівниця департаменту консультаційних послуг компанії CPTL під час двогодинного вебінару, проаналізувала основні кроки, необхідні для підготовки успішної зовнішньоекономічної операції.

Чеклист для побудови вдалої ЗЕД-угоди від спікерки:

Побудова правильної організаційної структури відділу / компанії.

Наявність ЗЕД-стратегії на підприємстві.

Робота з ризиками.

Наявність цільового ринку ЗЕД – постачальники/покупці.

Проведення переговорів / зустрічей з партнерами.

Погодження умов співпраці.

Розрахунок витрат.

Оцінка ризиків.

Забезпечення постачання та розрахунків.

Оформлення замовлення.

Документальне оформлення угоди.

Виконання замовлення.

Щоб дізнатись основну інформацію про інструменти оптимізації процесів оформлення в режимах експорт та імпорт, запрошуємо переглянути відеозапис вебінару за посиланням:

Серія вебінарів триває. Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/nho9u

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Протягом двох місяців заплановано проведення понад 30 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів.

Програма курсу орієнтована у першу чергу на підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької, Волинської, інших областей України, а також на органи місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадські організації та бізнес-об’єднання.

Основні тематичні блоки присвячені питанням, які викликали найбільше запитань і уваги слухачів попередніх зустрічей. Це зовнішньоекономічна діяльність, маркетинг, онлайн-інструменти просування продукції і послуг, засвідчення форс-мажорних обставин, кейси ефективного управління, податки і фінанси.

Онлайн-заходи відбуватимуться до 22 грудня 2023 року.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.