Вебінар «Франшиза чи власний бренд?»: 4 листопада 2022

Запорізька і Сумська торгово-промислові палати продовжують реалізацію спільного проєкту «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

4 листопада підприємців запрошують на безкоштовний вебінар на тему франшизи і власного бренду. Захід відбудеться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00.

Спікерка: Мілітина ВЕЛИКА, керівниця ТОВ «АК «Бухгалтер», практикуюча бухгалтерка з досвідом більш ніж 20 років, авторка публікацій та аналітичних статей.

Основні питання:

Франшиза чи власний бренд?

Що краще: купити франшизу чи розвивати власний бренд? Цим питанням задаються все більше підприємців, давайте розберемося) – Що таке франшиза? – Чому розглядають купівлю франшизи?

– Хто, кому, навіщо та скільки?

– Плюси та мінуси купівлі франшизи.

– Як вибрати франшизу та не прогоріти?

– Розвиток власного бренду, з чого почати?

– Чи варто пакувати у франшизу?

– Як це зробити?

– Плюси та мінуси розвитку власного бренду в порівнянні з купівлею франшизи.

Відповіді на ці та інші актуальні питання учасники дізнаються під час вебінарів.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/xB4x7oL

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua

Нагадаємо, навчальний курс реалізується у межах проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Протягом двох місяців заплановано проведення 28-ми безкоштовних консультаційних онлайн- заходів у форматі вебінарів, практикумів, а також майстермайнд-сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників. Головні теми курсу – податки, трудові правовідносини, антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, митні процедури, державні закупівлі в Україні і ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Онлайн-заходи відбуватимуться з 31 жовтня по 23 грудня 2022 року.