28 липня 2022 року Запорізька торгово-промислова палата запрошує взяти участь у безкоштовному вебінарі на тему: «Фінансові ресурси для АПК в умовах війни та збут врожаю». Початок об 11.00 на платформі ZOOM.
Модератор заходу – голова Комітету підприємців агропромислового комплексу при ТПП України Олег Юхновський.
У програмі:
Перспективи зернового та олійного ринків України
Спікер: Андрій Купченко, керівник проєктів АПК-Інформ
Грантові програми для розвитку бізнесу
Спікер: Олексій Бєлєвський, начальник відділу мікро-, малого та середнього бізнесу АТ Ощадбанк
Доступ аграріїв до фінансових інструментів
Спікер: Роман Корінець, член президії Союзу учасників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України, заступник голови Комітету підприємців АПК при ТППУ, кандидат економічних наук
Онлайн-захід завершує серію безкоштовних антикризових онлайн-консультацій для бізнесу, які проводяться за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Серія вебінарів та онлайн-консультацій покликана надати підтримку діловій активності бізнесу регіону у період кризових явищ. У першу чергу – це роз’яснення останніх податкових змін, форс-мажорні обставини, трудові правовідносини в умовах війни, а також пошук нових ринків для збуту. Окремий важливий блок – допомога аграрним підприємствам в питаннях залучення коштів, пошуку партнерів та налагодження логістики.
Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://cutt.ly/uLi1A5b
За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 050-484-11-97 або електронною поштою: oso@cci.zp.ua
Довідково
Проєкт «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану» реалізує Запорізька торгово-промислова палата в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.