Вебінар «Фінансові ресурси для АПК в умовах війни та збут врожаю». Відеозапис

Вебінар «Фінансові ресурси для АПК в умовах війни та збут врожаю». Відеозапис

28 липня компанії агропромислового комплексу Запорізького та сусідніх регіонів взяли участь у вебінарі на тему: «Фінансові ресурси для АПК в умовах війни та збут врожаю». Онлайн-захід став завершальним у серії безкоштовних антикризових онлайн-консультацій для бізнесу, які організовані Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Консультувала аграріїв потужна команда експертів на чолі з головою Комітету підприємців агропромислового комплексу при Торгово-промислова палата України Олегом Юхновським.

 «Аграрії південних та східних областей зараз працюють у дуже складних умовах і потребують підтримки. Наше завдання – донести фермерам актуальну інформацію про діючі інструменти фінансування агровиробництва, зокрема, програми державної підтримки та гранти. Вони є. Головне – знати корисну інформацію для ухвалення вірних бізнес-рішень. Ми зібрали максимально  об’єктивні дані, які зорієнтують виробників у ситуації й прогнозах, зокрема, щодо ринку зернових та олійних культур. Це сприятиме структуризації фінансових ресурсів та раціональному плануванню подальшої роботи», – наголосив Олег Юхновський.

Зокрема, разом з експертами детально розглянули такі питання:

Доступ аграріїв до фінансових інструментів

(Спікер – Роман Корінець, член президії Союзу учасників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України, заступник голови Комітету підприємців АПК при ТППУ, кандидат економічних наук)

Грантові програми для розвитку бізнесу

(Спікер – Олексій Бєлєвський, начальник відділу мікро-, малого та середнього бізнесу АТ Ощадбанк)

Перспективи зернового та олійного ринків України

(Спікер – Андрій Купченко, керівник проєктів АПК-Інформ)

Відеозапис вебінару ви можете переглянути за посиланням:

Презентації:

Довідково

Проєкт «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану» реалізує Запорізька торгово-промислова палата в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.