Вебінар «Фінансові інструменти державної підтримки бізнесу». Відеозапис

Війна завдала збитків українській економіці, що призвело до ускладнень на ринку праці. Про те, якими компенсаційними і фінансовими інструментами вже сьогодні можуть скористатися роботодавці, звернувшись, до Центру зайнятості, йшла мова під час вебінару у межах проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів». Реалізується Запорізькою і Волинською ТПП в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Дякуємо за вичерпну інформацію представникам Волинського обласного центру зайнятості:

заступнику директора Тарасу Семенюку і начальниці управління реалізації політики зайнятості Оксані Меріді.

Які компенсаційні механізми підтримки бізнесу пропонує держава?

Зокрема, це компенсація єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, фактичних виплат на оплату праці, витрат роботодавців при працевлаштуванні ВПО.

Багато запитань учасників вебінару викликали можливості програми грантів на власну справу є Робота, яку реалізує Державна служба зайнятості спільно з «Ощадбанком».

Це програма мікрогрантів до 250 тис. грн. Вона розрахована на усіх, хто хоче почати чи розвивати свій малий або мікробізнес. Кошти можна витратити на придбання обладнання, закупівлю сировини, сплату оренди, послуги маркетингу та реклами, франшизу. Отримувач гранту зобов’язаний створити щонайменше одне робоче місце

Для участі необхідно підготувати бізнес-план майбутнього підприємства та разом із заявкою подати через портал Дія. “Ощадбанк” здійснює оцінювання бізнес-плану, ділової репутації заявника, після чого учасник має пройти співбесіду у центрі зайнятості.

Сподіваємось, що поради, отримані під час вебінару, допоможуть учасникам успішно реалізувати власні бізнес-ідеї з залученням грантів!

Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням:

Серія вебінарів триває. Запрошуємо приєднуватись всіх бажаючих!

У квітні 2023 року також відбудуться вебінари на такі теми:

18.04 – Як адаптувати свій бізнес в часи війни

21.04 – Ефективні перемовини для бізнесу

25.04 – Генерація ідей для бізнесу

27.04 – Фандрейзинг. Особливості написання грантової заявки

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/U4KRGyd

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua

***

Протягом двох місяців заплановано проведення 25 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, майстер-класів, а також круглого столу для спільного вирішення бізнес-завдань учасників та учасниць. Основні теми курсу – форс-мажорні обставини, інтернаціоналізація МСП, кластерні інструменти, фандрейзинг, питання фінансової стійкості й економічної активності бізнесу, мінімізація ризиків під час експорту/імпорту, експортний маркетинг, пошук партнерів, робота на маркетплейсах, відповідність продукції стандартам ЄС.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.