Вебінар «Фінансові інструменти державної підтримки бізнесу, програми підтримки ветеранів». Відеозапис

Вебінар «Фінансові інструменти державної підтримки бізнесу, програми підтримки ветеранів». Відеозапис

Важлива інформація для бізнесу в умовах війни.

Під час вебінару Запорізької і Волинської ТПП, що відбувся 27 вересня, надана детальна інформація щодо компенсаційних, фінансових механізмів підтримки підприємців, які пропонує Державна служба зайнятості.

Дякуємо спікерці вебінару:

Оксані Меріді, начальниці управління реалізації політики зайнятості Волинського обласного центру зайнятості.

Зокрема, мов йшла про компенсацію витрат роботодавців на заробітну плату при працевлаштуванні ВПО під час дії воєнного стану, інші компенсаційні механізми підтримки роботодавців.

Також розглянули можливості отримання грантів на власну справу єРобота.

Вебінар організовано Запорізькою і Волинською торгово-промисловими палатами у рамках проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням:

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.