Вебінар «Фінансові аспекти кадрового управління у воєнний час». Відеозапис

Вебінар «Фінансові аспекти кадрового управління у воєнний час». Відеозапис

28 листопада відбувся безкоштовний вебінар, присвячений фінансовим аспектам кадрового управління у воєнний час. Разом зі спікеркою Оленою Пархомей розглянули основні питання ринку оплати праці та обліку податків.

Спільний проєкт Запорізької і Волинської ТПП «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Олена Пархомей – практикуюча бухгалтерка, керівниця ТОВ «Інтелект–центр» (консалтингова компанія, що понад 13 років працює на ринку бухгалтерських послуг у Волинській та Рівненській областях. Тож під час вебінару експертка надала рекомендації учасникам на основі власного досвіду професійної діяльності, відповіла на питання аудиторії.

Зокрема, проаналізували основні статті Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану». Експертка пояснила, як правильно оформити під час війни надання щорічної відпустки, розглянули питання оплати праці у 2024 році. І це далеко не повний перелік важливої інформації, наданої під час вебінару.

Не встигли взяти участь онлайн? Відеозапис можна переглянути за посиланням:

Серія вебінарів триває.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/nho9u

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.

***

Програма курсу орієнтована у першу чергу на підприємства мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької, Волинської, інших областей України, а також на органи місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадські організації та бізнес-об’єднання.

Основні тематичні блоки присвячені питанням, які викликали найбільше запитань і уваги слухачів попередніх зустрічей. Це зовнішньоекономічна діяльність, маркетинг, онлайн-інструменти просування продукції і послуг, засвідчення форс-мажорних обставин, кейси ефективного управління, податки і фінанси.

Вперше у рамках проєкту – тема зеленого (сталого) повоєнного відновлення України,  розвитку крафтового виробництва.

Онлайн-заходи відбуватимуться до 22 грудня 2023 року.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.