Вебінар «Експортний маркетинг 2.0: нова ера із ChatGPT». Відеозапис

Вебінар «Експортний маркетинг 2.0: нова ера із ChatGPT». Відеозапис

10 травня 2023 року. Другий день вебінару «Експортний маркетинг 2.0: нова ера із ChatGPT» зі спікеркою Галиною Перепелицею, сертифікованою тренеркою та консультанткою з питань міжнародної торгівлі та експорту до ЄС.

Захід організовано Запорізькою і Волинською ТПП за підтримки ЄС та ПРООН.

Тема: «Go-to-Market: розробка стратегії виходу на ринок»

Переконуємось, ChatGPT може бути дуже ефективним помічником у розвитку бізнесу. Головне – формулювати точні питання і запити.

У програмі вебінару:

  • Промпт-інжиніринг для ChatGPT за питаннями розробки стратегії виходу на ринок:
  • Маркетингові канали
  • Сегменти ринку, споживачі
  • Стратегія ціноутворення
  • Створення унікальної ціннісної пропозиції, ідентичності
  • Ключові тактики збільшення попиту на продукт
  • Ключові показники оцінювання успіху стратегії виходу на ринок

Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням:

Презентації:

https://drive.google.com/file/d/1i6L8115zAbVoVzP-TST7LvZ3PD1hCQDP/view

https://drive.google.com/file/d/1dQANO8T9u4JCwRdhGGOZSmfW9DTQe97z/view

Продовження серії вебінарів – 12 травня. Тема: «Експортно-імпортні операції та логістичне забезпечення з компаніями Центральної Азії».

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/U4KRGyd

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua

***

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується Запорізькою і Волинською торгово-промисловими палатами в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Основні теми курсу – форс-мажорні обставини, інтернаціоналізація МСП, кластерні інструменти, фандрейзинг, питання фінансової стійкості й економічної активності бізнесу, мінімізація ризиків під час експорту/імпорту, експортний маркетинг, пошук партнерів, робота на маркетплейсах, відповідність продукції стандартам ЄС.

Перша частина консультаційної програми, присвячена актуальним питанням ведення бізнесу, завершилася 27 квітня: протягом місяця відбулось 10 вебінарів, присвячених питанням ведення бізнесу в умовах війни.

У травні тривають вебінари для експортоорієнтованих компаній.

Запорізька і Волинська торгово-промислові палати прагнуть надати компаніям максимальний консультаційний супровід, зокрема у питаннях розвитку бізнесу та підтримки підприємств в умовах воєнного стану.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.