Вебінар «Експортно-імпортні операції з використанням автомобільного транспорту». Відеозапис

Вебінар «Експортно-імпортні операції з використанням автомобільного транспорту». Відеозапис

Війна змусила переорієнтовувати транспортну логістику в Україні з морських портів на автотранспортні шляхи. Відтак автоперевезення є на сьогоднішній день найактуальнішим видом транспорту для експорту та імпорту.

17 травня Запорізька і Волинська ТПП організувала черговий вебінар у рамках проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» за підтримки ЄС та ПРООН.

Консультаційна зустріч з директоркою Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД» Оксаною Ликовою була присвячена найкращим практикам логістики та митного оформлення при здійсненні операцій з використанням автомобільного транспорту.

«Абетка» організації експортно-імпортної діяльності від спікерки:

  • Перевірити наявність КВЕДів, взяття на облік як особи, що здійснює операції з товарами (акредитація), актуальність даних компаній у банку.
  • Знайти контрагента та визначитись з суттєвими умовами побудовими відносин з ним (умови, термін поставки, порядок оплати, необхідна для реалізації угоди документи).
  • Укласти з контрагентом контракт, а також договори з компаніями, що надають супутні послуги.
  • Узгодити документи з банком.

Відеозапис вебінару ви можете переглянути за посиланням:

Продовження серії вебінарів – 19 травня. Долучайтесь!

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/U4KRGyd

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua

***

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується Запорізькою і Волинською торгово-промисловими палатами в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Основні теми курсу – форс-мажорні обставини, інтернаціоналізація МСП, кластерні інструменти, фандрейзинг, питання фінансової стійкості й економічної активності бізнесу, мінімізація ризиків під час експорту/імпорту, експортний маркетинг, пошук партнерів, робота на маркетплейсах, відповідність продукції стандартам ЄС.

Перша частина консультаційної програми, присвячена актуальним питанням ведення бізнесу, завершилася 27 квітня: протягом місяця відбулось 10 вебінарів, присвячених питанням ведення бізнесу в умовах війни.

У травні тривають вебінари для експортоорієнтованих компаній.

Запорізька і Волинська торгово-промислові палати прагнуть надати компаніям максимальний консультаційний супровід, зокрема у питаннях розвитку бізнесу та підтримки підприємств в умовах воєнного стану.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.