Вебінар «Експортно-імпортні операції в умовах воєнного стану. ЗЕД-контракти». Відеозапис

11 травня відбувся вебінар на тему «Експортно-імпортні операції в умовах воєнного стану. ЗЕД-контракти: переглядаємо умови, мінімізуємо ризики».

Експертна зустріч продовжила серію навчально-консультаційних заходів для бізнесу, що реалізується Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу.

«У зв’язку із введенням військового стану в Україні та, відповідно, переформатування зовнішньоекономічної діяльності українських контрагентів, постає нагальне питання роботи на зовнішніх ринках у нових умовах. На перше місце, зокрема, виходить професійна робота з ризиками в міжнародній торгівлі, укладання та переукладання ЗЕД-контрактів з контрагентами з усього світу», – зазначає спікер заходу, керівник проєктів Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», експерт у галузі міжнародної торгівлі Микола ЛАРІН.

Завтра, 12 травня, а також 17 травня заплановані ще дві зустрічі з Миколою Ларіним.

12 травня – «Нові ланцюги поставок у воєнний час. Акцент на умовах поставки, пошуку нових маршрутів і транспортних витратах».

17 травня – «Військові дії як форс-мажор та умова невиконання договірних зобов’язань українських контрагентів».

Обов’язкова реєстрація за посиланням: cutt.ly/PFrZMhA

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 1197, e-mail: oso@cci.zp.ua

Питання до експерта, які будуть розглянуті на завтрашньому вебінарі, ви можете надсилати сьогодні до 17.00 на e-mail: oso@cci.zp.ua

Переглянути відеозапис вебінару 11 травня 2022 року ви можете за посиланням:

Нагадаємо, навчальний курс реалізується у межах проєкту «Антикризова платформа «Єднаємо регіональний бізнес – перемагаємо разом!» за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програмою передбачено роз’яснення податкових змін, запроваджених в українському законодавстві з метою підтримки економіки, питання трудових правовідносин, форс-мажорних обставин. Окремий важливий блок курсу – робота в умовах зміни транспортних потоків та ланцюгів поставок, а тому – організація логістики, експорту та імпорту, перебудова ланцюгів доданої вартості.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Онлайн-заходи відбуватимуться по 20 травня 2022 року.