Вебінар «Нові ланцюги поставок у воєнний час»: 12 травня

12 травня запрошуємо на безкоштовний вебінар на тему «Нові ланцюги поставок у воєнний час. Акцент на умовах поставки, пошуку нових маршрутів і транспортних витратах». Початок об 11.00. Експертна зустріч продовжить серію навчально-консультаційних заходів для бізнесу, що реалізується Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу.

Експерт заходу:

Микола ЛАРІН, керівник проєктів Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», експерт у галузі міжнародної торгівлі. Брав безпосередню участь в якості керівника проєкту з перекладу, адаптації національного законодавства та видання в Україні багатьох офіційних публікацій МТП, в тому числі і Застереження МТП 2003 про форс-мажори і Застереження МТП 2003 про ускладнення.Має практичний досвід роботи у сфері зовнішньоекономічної діяльності (експорт та імпорт з різними країнами (різні групи товарів) понад вісім років.

«Даний вебінар покликаний ознайомити український бізнес, що займається експортно-імпортними операціями, з новими умовами роботи у військовий час та додатковими інструментами, які можна використовувати у міжнародній торгівлі щодо поставок товарів на закордонні ринки, аби подолати та мінімізувати ризики та транспортні витрати під час здійснення  зовнішньоекономічної діяльності», – зазначає Микола ЛАРІН.

Тривалість вебінару – 1 година.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: cutt.ly/PFrZMhA

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 1197, e-mail: oso@cci.zp.ua

Нагадаємо, навчальний курс реалізується у межах проєкту «Антикризова платформа «Єднаємо регіональний бізнес – перемагаємо разом!» за підтримки Програми розвитку ООН та Європейського Союзу в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програмою передбачено роз’яснення податкових змін, запроваджених в українському законодавстві з метою підтримки економіки, питання трудових правовідносин, форс-мажорних обставин. Окремий важливий блок курсу – робота в умовах зміни транспортних потоків та ланцюгів поставок, а тому – організація логістики, експорту та імпорту, перебудова ланцюгів доданої вартості.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Онлайн-заходи відбуватимуться з 14 квітня по 20 травня 2022 року.

Ознайомитися з календарем заходів: surl.li/bsdnq

Також читайте:www.cci.zp.ua/zaporizka-tpp-pidgotuvala-programu-ekspertnoyi-pidtrymky-dlya-biznesu