Вебінар «Експортно-імпортні операції та логістичне забезпечення з компаніями Центральної Азії». Відеозапис

Вебінар «Експортно-імпортні операції та логістичне забезпечення з компаніями Центральної Азії». Відеозапис

12 травня вебінар у межах проєкту Запорізької і Волинської ТПП «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» провівголова ради Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», голова ради з питань ЗЕД при ТПП України Сергій Свистіль.

Спікер подякував регіональним палатам за своєчасну ініціативу організації практичної серії вебінарів, спрямованих на консультаційну підтримку експортерів, а також компаній, що тільки роблять перші кроки на зовнішніх ринках.

Тема заходу: «Організація експортно-імпортних операції та логістичного забезпечення українських підприємств  з компаніями з Центральної Азії».

Значне погіршення логістичної ситуації в Україні з початком повномасштабного вторгнення рф, стрімке збільшення ризиків при роботі із закордонними ринками – все це вимагає від українських експортерів та імпортерів формування нових підходів до зовнішньоекономічної діяльності, оптимізації тактичних і стратегічних рішень.

 «Якщо складно, треба готуватись на майбутнє», – початківцям спікер радить вже сьогодні працювати над вивченням азійських ринків, адже «найкращий результат отримає той, хто буде першим».

Для компаній, що вже мають досвід співпраці з азійськими ринками, корисною стала інформація щодо найоптимальніших логістичних маршрутів, страхування вантажів, умов поставки товарів у країни Центральної Азії, сертифікації.

Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням:

Продовження експортно-імпортної тематики – вже наступного тижня.

Долучайтесь! Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/U4KRGyd

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua

***

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується Запорізькою і Волинською торгово-промисловими палатами в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Основні теми курсу – форс-мажорні обставини, інтернаціоналізація МСП, кластерні інструменти, фандрейзинг, питання фінансової стійкості й економічної активності бізнесу, мінімізація ризиків під час експорту/імпорту, експортний маркетинг, пошук партнерів, робота на маркетплейсах, відповідність продукції стандартам ЄС.

Перша частина консультаційної програми, присвячена актуальним питанням ведення бізнесу, завершилася 27 квітня: протягом місяця відбулось 10 вебінарів, присвячених питанням ведення бізнесу в умовах війни.

У травні тривають вебінари для експортоорієнтованих компаній.

Запорізька і Волинська торгово-промислові палати прагнуть надати компаніям максимальний консультаційний супровід, зокрема у питаннях розвитку бізнесу та підтримки підприємств в умовах воєнного стану.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.