Вебінар «Експорт продукції за допомогою світових електронних майданчиків». Відеозапис

Розміщення власної продукції та послуг на світових електронних майданчиках – мастхев для експортерів. Як виконувати цю роботу ефективно  – розповідала президентка/СЕО, аналітикиня Клубу експортерів України Євгенія Литвинова.

Вебінар для експортерів і початківців організований Запорізькою і Сумською ТПП у рамках спільного проєкту «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Учасники отримали покрокову інструкцію роботи на майданчиках, поради щодо систематизованого пошуку контрагентів у різних країнах, вибору оптимального майданчика.

Alibabа – 1688 та  Europages, Indiamart, Amazon, Ec21, ThomasNet – у числі головних торгових майданчиків світу.

Які можливості надає електронна торгівля?

  • Це інструмент торгівлі зі всіма країнами одночасно, вас знаходять самостійно.
  • Чим повнішу інформацію ви надаєте, тим більше цільових запитів отримуєте.
  • Більше 140 млн користувачів на місяцб.
  • На добу проходять операції від 5 – 25 млрд дол.
  • Згідно зі статистикою, на одного продавця – 8 покупців.
  • Участь у тендерах.
  • Партнерство з виробниками.

Відеозапис вебінару:

Серія вебінарів триває. Наступна зустріч – 18 листопада. Тема вебінару: «Як втримати існуючих клієнтів та завоювати нових».

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/xB4x7oL

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua

Загалом у листопаді і грудні заплановано проведення 28-ми безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, а також майстермайнд-сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників. Головні теми курсу – податки, трудові правовідносини, антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, митні процедури, державні закупівлі в Україні і ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Для довідки

«Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується Запорізькою і Сумською ТПП за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.