Вебінар «Експорт продукції за допомогою світових електронних майданчиків»: 16 листопада

16 листопада 2022 року Запорізька і Сумська ТПП запрошують на вебінар «Експорт продукції українського виробництва за допомогою популярних світових електронних майданчиків». Вебінар відбудеться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00.

Спікерка: Євгенія Литвинова, президентка/СЕО, аналітикиня Клубу експортерів України.

Захід організований у рамках спільного проєкту «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

У програмі:

  • Головні торгові майданчиків світу, їх перелік, та по яким критеріям обрати майданчик, який буде ефективним для вашого товару та буде підходити до обраної/покращеної стратегії продажу.
  • Систематизований пошук контрагентів у різних країнах світу, скільки оптимально часу потрібно виділяти для роботі на кожній із платформ та на що потрібно звертати увагу.
  • Alibabа – 1688 та  Europages: опис, цільова аудиторія, можливості. Приклади ефективного розміщення українських компаній на цих майданчиках. Покрокова інструкція, щодо отримання довгострокових контрактів по роботі на Alibabа – 1688 та  Europages.
  • Indiamart, Amazon, Ec21, ThomasNet та інші: опис, цільова аудиторія, можливості. Приклади ефективного розміщення українських компаній на цих майданчиках.
  • Покрокова інструкція, щодо отримання довгострокових контрактів по роботі на Indiamart, Amazon, Ec21, ThomasNet та інші.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/xB4x7oL

Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua

Загалом у листопаді і грудні заплановано проведення 28-ми безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, а також майстермайнд-сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників. Головні теми курсу – податки, трудові правовідносини, антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, митні процедури, державні закупівлі в Україні і ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України.

Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Для довідки

«Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується Запорізькою і Сумською ТПП за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.